Obchod Globál s.r.o. - kúrenie, kotly, kotle, pelety
U nás získate zvýhodnené splátky
Quatro

Kotly Celsius

Kotly na pevné palivo a plynové kotly s tradíciou od roku 1982. Vhodné pre gravitačné a nútené vykurovanie. Kotly Celsius sa vyznačujú hospodárnosťou, ľahkou manipuláciou a je možné ich pripojiť na akýkoľvek teplovodný vykurovací systém. Telesá kotlov sú z 5 mm hrubého plechu z kotlovej ocele. Kotly sú vyrobené v súlade s európskymi normami. Obsahujú mimoriadné bezpečnostné prvky.

Kotly CELSIUS COMBI 23-25, 25-29, 29-34

Kotol, kotle Celsius COMBI na drevo a pelety

Spaľovanie peliet v automatickom režime. Vynikajúca účinnosť pri spaľovaní dreva aj peliet. Ľahké, pohodlné a jednoduché prikladanie a čistenie vďaka veľkým dvierkam. Kotly majú hrubú 5 cm izoláciu a sú oceľové viacvrstvové. Pripojenie automatického peletového horáka je veľmi jednoduché.

Max. výkon: - kW. Palivo: drevo a drevené pelety. Rozmery (v,š,h): - mm, - mm, - mm.
Kotly CELSIUS 23-25

Kotol, kotle Celsius na drevo

Jednoduché vykurovanie drevom. Kotly majú moderný vzhľad. Vzduchom chladené plechové dvierka a vysoký komfort prevádzky. Účinnosť a čas rozkúrenia kotla zvyšuje veľká teplovýmenná plocha a ideálny objem vody v kotle. Pohodlné prikladanie a čistenie vďaka veľkým dvierkam.

Max. výkon: 25 - 34 kW. Palivo: drevo. Rozmery (v,š,h): 1160 mm, 480 mm, 505 - 625 mm.
Kotol CELSIUS P-35

Kotol, kotle Celsius P-35 na drevo, uhlie, štiepku a piliny

Kotol pre vykurovanie domácností alebo menších objektov nebytového charakteru. Je vybavený aj zásobnou šachtou, ktorá umožňuje spaľovanie sypkých materiálov. Pre otvorené a uzavreté vykurovacie systémy. Možnosť pripojiť ohrievač teplej úžitkovej vody a akumulačnú nádrž. Jednoduché a pohodlné používanie.

Max. výkon: 35 kW. Palivo: drevo, uhlie, štiepka a piliny. Rozmery (v,š,h): 1150 mm, 495 mm, 810 mm.Regulačné a montážne prvky odporúčame od firmy REGULUS.